7 porad przy zakupie kompresora w internecie

Jakość kosztuje. To nie podlega żadnej dyskusji. Co jednak, kiedy wszyscy wokół proponują promocje? Na co zwrócić uwagę dokonując zakupu sprężarki w sieci? Poniżej przedstawiamy kilka porad, które pomogą Ci dokonać trafnego zakupu w Internecie.

1. Ustal jaki kompresor Ci jest potrzebny ?

Będziesz malował? Może chcesz jedynie sporadycznie pompować koła swojego samochodu? Jesteś właścicielem zakładu produkcyjnego i nie masz czasu na spotkania z przedstawicielami którzy usilnie chcą sprzedać Ci kompresor? Wypisz swoje zapotrzebowanie powietrza, jakie ciśnienie robocze jest Ci potrzebne, zwróć uwagę na klasę czystości powietrza oraz na to, jaka pojemność zbiornika będzie dla Ciebie wystarczająca ustal budżet jaki chcesz wydać na zakup kompresora i skorzystaj ze sklepów internetowych, które oferują sprzedaż kompresorów on-line. Sklep internetowy www.pneumatyka.eu proponuje dostawę door-to-door i płatności elektroniczne, dlatego możesz kupić kompresor bez wychodzenia z domu.

Polecane przez nas kompresory

2. Kupuj u zaufanych sprzedawców

Internet to wspaniałe miejsce dla tych, którzy szukają promocji. Niestety, można trafić na nieuczciwych sprzedawców, którzy żerują na niewiedzy kupujących. Kupuj w takich miejscach gdzie masz możliwość zapoznać się z feedbackiem kupujących kompresory, gdzie możesz dowiedzieć się o sprzedającym gdzie mieści się jego firma oraz jakie produkty oferuje.

3. Nie kupuj sprzętu bez wcześniejszego sprawdzenia opinii na temat produktu

Zakup sprężarki to często spory wydatek dla naszego portfela. Mnogość ofert może przyprawić kupującego o zawrót głowy. Wybieraj tylko takie produkty, o których możesz dowiedzieć się z sieci bądź innych wiarygodnych źródeł. Większość producentów sprężarek zostało “zweryfikowanych” przez użytkowników kompresorów, którzy dzielą się swoimi opiniami. Jeżeli chcesz zapytać o opinię na temat sprężarki, którą chcesz kupić, możesz odwiedzić grupę na Facebooku:

Kompresory, sprężarki, narzędzia pneumatyczne – PORADY / KUPIĘ / SPRZEDAM

Prawie 500 użytkowników dzieli się swoimi opiniami na temat sprężarek i wszystkiego, co związane ze sprężonym powietrzem.

4. Unikaj "chińskiego" sprzętu

Zapotrzebowanie na sprężone powietrze jest tak wielkie, że Azja odpowiedziała na to zapotrzebowanie, dostarczając często wątpliwej jakości produkty. Niestandardowe rozwiązania dużo tańsze aniżeli markowy sprzęt są zmorą serwisów sprężarek – niewymiarowe gwinty, problem z częściami zamiennymi może Cię narazić na dodatkowe koszty związane z nieprzewidzianymi usterkami sprzętu a finalnie zmusić do zakupu nowego kompresora. Nie “mądry Polak po szkodzie” a “mądry Polak przed zakupem” – tym sloganem kieruj się przed zakupem sprężarki.

5. Zapytaj o kod rabatowy

Sklepy internetowe często prowadzą różne kampanie promocyjne, które pozwolą Ci na zakup kompresora w promocyjnej, często dużo bardziej atrakcyjnej cenie. Warto skusić się na zakup kompresora w okresie tzw. Black Weeku, kiedy promocje sięgają nawet kilkudziesięciu procent. Sklep internetowy pneumatyka.eu w trakcie Black Week oferuje kod rabatowy o treści: VAT który pozwala zakupić kompresory śrubowe Gudepol oraz pompy do kompresorów tłokowych ABAC taniej o 23%.

6. Gwarancja - czyli co jak coś się popsuje ?

W sieci zapisy o gwarancji bywają enigmatyczne i niejasne dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z zakupami w si Zapytaj sprzedawcę o przysługującą Ci gwarancję. Pamiętaj, że w przypadku zakupów na odległość, masz prawo zwrócić sprzęt w ciągu 14 dni, ponosząc jedynie koszta wysyłki.

7. Podziel się opinią po zakupie sprężarki

Pamiętasz jak sam szukałeś informacji na temat sprężarki? Warto, żebyś podzielił się swoją opinią po zakupie kompresora. Napisz gdzie kupiłeś kompresor, na jaki typ i model się zdecydowałeś oraz w jaki sposób przebiegł cały proces zakupu. Dzięki temu pomożesz innym przyszłym kupującym podjąć decyzję u jakiego sprzedawcy kupić swój nowy kompresor.

Podziel się także opinią czy spodobał Ci się nasz artykuł!

One Response to “7 porad przy zakupie kompresora w internecie

  • Wojtek Myjnia
    1 tydzień ago

    Jak będę na etapie zakupu wrócę do tego artykułu. Prosto, zwięźle i na temat.👍👍👍

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *